GNL Matbaa

Kartvizit, Broşür, Katalog, Magnet, Antetli Kağıt, Zarf, Davetiye, Promosyon ürünler, Web Tasarım, Dijital Yayıncılık, Kitap, Dergi, Tüm Baskı işleriniz itina ile yapılır.
Başta Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Çatalca, Silivri olmak üzere tüm İstanbul, Türkiye ve Yurt dışına Matbaa hizmeti vermekteyiz. Matbaacılık sektöründe partner kuruluşlarımız ile Grafik tasarımından baskısına kadar kaliteyi sizlere uygun fiyat politikaları ile sunmaya devam ediyoruz.
Baskı teknolojilerini takip ederek Matbaa ürünlerinin Bölgemizde en hızlı servis kalitesinde sunulduğu organize matbaacılık anlamında çok adetli ürün Tasarım, Baskı, Projelendirme alanında sunulmasını sağlıyoruz.
Baskı teknolojisinde hazırlanan ürünlerin aynı zamanda İnternet çağında yaşadığımız için Dijital içerikler olarak. Web Tasarım, Web Katalog, Dijital yayın katalogları vb. Dijital dünyaya açılmanızda kullanılan Banner, Logo, Tasarım montaj ve sosyal medya yayıncılığı ile ilgili olarak hizmet sunuyoruz.
Kartvizit, Broşür, Katalog, Magnet, Antetli Kağıt, Zarf, Davetiye, Promosyon ürünler, Web Tasarım, Dijital Yayıncılık, Kitap, Dergi, baskıları tasarım dahil edilerek sizlere fiyat politikaları uygulandığı için GNL Matbaa kalitesi hem dizgi anlamında hemde tasarım anlamında sizlere az maliyetli basılmış ürünleri kazanmanıza neden oluyor.
Grafik tasarım ve Baskı bütünlüğü içinde yapıldığı için tasarımı ayrı, baskıyı ayrı yaptırmıyorsunuz hepsini tek kalemde Grafik tasarım, Matbaa ürün Baskısı, Web Tasarım, Tabela ve tüm reklam ürünlerinizi temin edebiliyorsunuz.
GNL Reklam Farkı ile Kendinizi İşin büyüsüne kaptırın....

GNL MATBAACILIK HİZMETLERİ

000
Hizmet Hızı %
000
Kalite %
0
İş günü
000
Kalite Kontrol %

GNL MATBAA - Çalışma Talimatı

Ön Tasarım
Tasarım

GNL Matbaa tasarım ekibi ön tasarımını yaptığı ürünleri siz seçkin müşterileri ile paylaşarak fikirler doğrultusunda tasarımı sonlandırır.

Onay
Onay Aşaması

Tarafınızca onaylanan tasarım baskıya gönderilir ve bu süreçte tasarıma dönüş yapmak imkansızdır. Baskıya alınan iş düzeltmesi yapılamaz.

Baskı
Baskı Aşaması

Baskı sürecinde sizlerin tasarımını beğenip onayladığınız kartvizit, broşür, katalog, etiket, magvet vb. İşiniz İstemiş olduğunuz Kağıt olarak gr. ve ölçüde işe basılır.

Teslimat
Ürün Teslimat

Ürün teslimatları baskısı bitmiş işlerinizin sizlere sunulmasıdır. GNL Matbaa ekibi sizlere ulaşarak ürün teslimatınız hakkında bilgi verir.

Matbaa Evi

Büyükçekmece merkezli Matbaa eviniz hızlı tasarım, hızlı teslimat.

Grafik Evi

Büyükçekmece merkezli Grafik tasarım merkezi hızlı kaliteli tasarımlar.

Tabela Evi

Büyükçekmece merkezli tabela konusunda deneyimli ekibi ile kaliteli ürünler.

Reklam Evi

Reklam ürünleri ile sizlere bayrak, duba, dijital baskı, Display Ürünler ile hizmetinizdeyiz...

HİZMETLERİMİZ

Satış Departman

Telefon 0212 855 95 27
E-mail: satis@gnlmatbaa.com

Tasarım

Whatsap 0553 361 53 33
E-mail: tasarim@gnlmatbaa.com

Tasarım
7 / 24
Baskı
5 iş Günü

İletişim Adres Bilgilerimiz

Address:

Dizdariye Mahallesi Cami Sk. No:10/B Büyükçekmece / İstanbul

Telephone:

0212 855 95 27

E-mail:

info@gnlreklam.com