Matbaa

GNL MATBAA

Matbaacılık, metin ve görüntülerin bilgisayar tasarımından geçerek kâğıt gibi yüzeyler üzerine basılarak çoğaltılma işidir. Kurumsal Kimlik, Kartvizit, Magnet, El ilanı, Broşür, Afiş, Katalog, Dergi, Gazete, Davetiye vb. Baskı işlerinden geçen ürünler siz seçkin müşterilerimize sunulur.

Matbaa ürünleri Esnaf, İşadamı, Doktor, Avukat, Mali Müşavir, Eczacı vb. Tüm sektörleri kapsayan bir yelpaze zinciri içerisinde müşterileri olan bir sektördür. Bu sektör içerisinde size en uygun matbaa ürünlerini, en ucuz maliyette sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Bir çok işletme matbaa işlerini farklı kurumlarda çözmeye çalıştıkları için ürünlerinde renk grafik farklılıklarından doğan renk uyumsuzlukları, kağıt gramaj farklılıklarından dolayı sıkıntılar yaşamaktadırlar.

Biz müşterilerimize sürekli olarak kurumsal kimlik çalışması yaptırmalarını önermekteyiz. Yılların verdiği tecrübeden dolayı kurumsal kimlik çalışmasına ihtiyacı olup olmadığını, nelere gereksinim duyup duymayacağını müşterilerimize söyleyerek. Gereksiz baskı maliyetleri yapmamaları konusunda uyarır. Bölgesel çalışmalarda neyin, nasıl onlara faydalı olacağını fikir alışverişi içerisinde aktarmak koşulu ile ürünlerini hazırlıp sunmaktayız.

Matbaacılık sektöründe kağıt, boya, işçi maliyetleri değişkenlik gösterebildiği için zaman zaman fiyat politikalarımızda değişkenlik gösterilmektedir. Güncel fiyat listelerimiz, kampanyalarımızı takip ederek.
İstediğiniz ürünlerin fiyatlarını görebilir bizimle çalışmayı tercih ederek. Kaliteli tasarımların, Kağıt ile buluşması koşulu ile eşsiz Kartvizit, Magnet, El ilanı, Broşür, Afiş, Katalog, Dergi, Gazete, Davetiye vb. ürünlerin sahibi olabilirsiniz.

GNL Matbaa olarak çalıştığımız binlerce firma için kurumsal kimlikler tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyalarını hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Yaratıcılığımız ve deneyimlerimizle değere değer katmaya devam ettik. Sizlerde GNL Matbaa farkını bizlere ulaşarak hızlı çözümler, yaratıcı fikirlerle hayatınıza GNL matbaa fikirlerini katarak sürdürebilirsiniz.

Bizi Ara